Stema s.c - Producent okien i drzwi PCV | Rolety zewnętrznes

W asortymencie produktów możecie Państwo znaleźć rolety firmy PORTOS. W zależnosci od konstrukcji okien lub ścian elewacji wyrożniamy kilka modeli rolet.

Rolety zewnetrzne: montaż na elewacji budynku, bądź we wnęce okiennej. Przeznaczony do stosowania w istniejących budynkach. Roleta zwijana jest do skrzynki aluminiowej umieszczonej na ścianie lub w oúnieżnicy. Skrzynka jest wtedy elementem dekoracyjnym, dopasowanym do wyglądu budynku.

Modele

  • Rolety RKS System nadprożowy RKS - skrzynki nadprożowe montowane są w trakcie budowy domu
  • Rolety Nadstawne System nadprożowy Compact "EXTE" - montaż razem z oknem, skrzynka plastikowa połączona z ramą okienną klipsami, pokrywa rewizyjna z tyłu lub z dołu. Jest stosowany w nowo wznoszonych budynkach

Kliknij w miniaturę, aby powiększyć obraz:

Okna PCV   ::   Okna aluminiowe   ::   Okna dachowe   ::   Drzwi PCV   ::   Bramy garażowe   ::   Rolety zewnętrzne   ::   Parapety   ::   Moskitiery   ::   Żaluzje
Stema s.c - Producent Okien i Drzwi PCV oraz Aluminiowe. Stema s.c posiada biura w takich miastach jak Zduńska Wola (Polska), Norrkoping (Szwecja), Frankfurt nam Manem (Niemcy). W ofercie STemy oprócz okien i drzwi PCV oraz Aluminium znajdą Pańśtwo również okna dachowe, bramy garażowe, rolety zewnętrzne oraz pełen asortyment - parapety, moskitiery, rolety, żaluzje. W zakresie usług Stemy s.c możecie Państwo skorzytać z regulacji, pomiarów, naprawy, wyceny okien lub drzwi oraz całego asortymentu. Wykonaliśmy do tej pory mnóstwo realizacji na terenie Polski (województwo łódzkie) oraz Szwecji i Niemiec. Zapraszamy do skorzystania z oferty Stemy s.c.

Projekt i realizacja:

ciesielski-webdesign