Stema s.c - Producent okien i drzwi PCV | Bramy garażowe

W naszej ofercie znajdą Państwo bramy garażowe oraz przemysłowe w szerokiej palecie propozycji. Są to produkty wykonywane na zamówienie, co pozwala na pełne dostosowanie ich właściwości do indywidualnych potrzeb klientów. Proponowane przez nas bramy garażowe otwierają się w niezwykle łatwy sposób nawet w przypadku manualnego uruchamiania. Jest to możliwe dzięki doskonale wyważonemu systemowi sprężyn naciągowych. Ręcznie obsługiwane bramy garażowe zamykane są za pomocą zamka stalowego z samozatrzaskowymi zapadkami. Komfort obsługi w każdych warunkach atmosferycznych zapewnia nowoczesna automatyka ze zdalnym sterowaniem, która zapewnia również możliwość rozblokowania napędu z zewnątrz, a przypadku awarii bądź zaniku napięcia. Bramy garażowe segmentowe to bardzo nowoczesne rozwiązania. Cała konstrukcja wykonana jest z materiałów ocynkowanych, niezwykle odpornych na korozję. Bramy garażowe wypełnione są pianką poliuretanową, która zapewnia doskonałą izolacyjność istotną w przypadku ogrzewanych garaży. W standardzie bramy dostępne są kolorze białym lub brązowym. Na specjalne zamówienie mogą Państwo wybrać dowolny kolor z palety RAL. Bramy z przetłoczeniami poziomymi mogą być wyposażone w okna lub całkowicie przeszklone. Oferowane przez nas bramy garażowe uszczelniane są na całym obwodzie, a także pomiędzy panelami składającymi się na płaszcz bramy.

Kliknij w miniaturę, aby powiększyć obraz:

Okna PCV   ::   Okna aluminiowe   ::   Okna dachowe   ::   Drzwi PCV   ::   Bramy garażowe   ::   Rolety zewnętrzne   ::   Parapety   ::   Moskitiery   ::   Żaluzje
Stema s.c - Producent Okien i Drzwi PCV oraz Aluminiowe. Stema s.c posiada biura w takich miastach jak Zduńska Wola (Polska), Norrkoping (Szwecja), Frankfurt nam Manem (Niemcy). W ofercie STemy oprócz okien i drzwi PCV oraz Aluminium znajdą Pańśtwo również okna dachowe, bramy garażowe, rolety zewnętrzne oraz pełen asortyment - parapety, moskitiery, rolety, żaluzje. W zakresie usług Stemy s.c możecie Państwo skorzytać z regulacji, pomiarów, naprawy, wyceny okien lub drzwi oraz całego asortymentu. Wykonaliśmy do tej pory mnóstwo realizacji na terenie Polski (województwo łódzkie) oraz Szwecji i Niemiec. Zapraszamy do skorzystania z oferty Stemy s.c.

Projekt i realizacja:

ciesielski-webdesign