Stema s.c - Producent okien i drzwi PCV | Asortyment

WEWNĘTRZNE PARAPETY KOMOROWE - WPK

Wewnętrzny parapet komorowy charakteryzuje się dużą trwałością (utwardzone pcv), odpornością na wilgoć, promieniowanie UV i wahania temperatur. Parapety te są niepalne, proste w obróbce, nie wymagają szlifowania ani lakierowania.

Parapety wewnętrzne komorowe są dekoracyjne i dobrze wyprofilowane. Pasują do każdego typu okien, a w szczególności okien PVC. Parapety są okleinowane gładką folią , która pozwala na łatwe utrzymywanie ich w czystości.

Dostępne szerokości w [mm]:
100, 150, 200; 250; 300; 350; 400; 480.

Kliknij w miniaturę, aby powiększyć obraz:


WEWNĘTRZNE PARAPETY RENOWACYJNE - WPR

Wewnętrzny Parapet Renowacyjny wykonany jest z wysokoudarowego polichlorku winylu, laminowany okleinami i laminatem CPL, zabezpieczony do transportu i montażu folią ochronną . Najczęściej stosowany jest w starym budownictwie do montażu na starych parapetach betonowych , lastrikowych oraz drewnianych. Przycinamy parapety na dowolną długość, posiadamy również zakończenia do wszystkich kolorów naszych parapetów.

Dosępne szerokości w [mm]:
150; 200; 250; 300; 350; 400; 450; 500; 550.

Kliknij w miniaturę, aby powiększyć obraz:

Okna PCV   ::   Okna aluminiowe   ::   Okna dachowe   ::   Drzwi PCV   ::   Bramy garażowe   ::   Rolety zewnętrzne   ::   Parapety   ::   Moskitiery   ::   Żaluzje
Stema s.c - Producent Okien i Drzwi PCV oraz Aluminiowe. Stema s.c posiada biura w takich miastach jak Zduńska Wola (Polska), Norrkoping (Szwecja), Frankfurt nam Manem (Niemcy). W ofercie STemy oprócz okien i drzwi PCV oraz Aluminium znajdą Pańśtwo również okna dachowe, bramy garażowe, rolety zewnętrzne oraz pełen asortyment - parapety, moskitiery, rolety, żaluzje. W zakresie usług Stemy s.c możecie Państwo skorzytać z regulacji, pomiarów, naprawy, wyceny okien lub drzwi oraz całego asortymentu. Wykonaliśmy do tej pory mnóstwo realizacji na terenie Polski (województwo łódzkie) oraz Szwecji i Niemiec. Zapraszamy do skorzystania z oferty Stemy s.c.

Projekt i realizacja:

ciesielski-webdesign